ایمنی لنز

انواع لنز رنگی برای استفاده چشم آیا ایمن است؟

انواع لنز رنگی

انواع لنز رنگی برای استفاده چشم آیا ایمن است؟ اگر نحوه استفاده صحیح از لنز را بدانید و برند معتبر Twinkle را انتخاب کنید، زیبایی را در چشمان تان احساس می کنید.

وقتی به شخصی نگاه می کنیم اولین چیزی که برای ما جذاب خواهد بود، چشم و رنگ مردمک آن می باشد.

بعضی افراد لحظه های زندگی را با یک لنز رنگی بهتر می بینند. مهم است با چه دیدی نگاه می کنید!

خیلی اهمیت دارد که از چشمان خود به خوبی مراقبت کنیم، چرا که عضوی مهم از بدن هست که جایگزینی برای آن وجود ندارد.

تا به حال شده بخواهید از انواع لنز رنگی استفاده کنید و در جمع دوستان، خانواده، مهمانی و محل کار جذاب تر به نظر بیایید؟! این مقاله را حتما بخوانید:

شاید بتوان در مجموع و به طور خلاصه گفت استفاده از لنزهای رنگی با نسخه پزشک و خرید از مکان معتبر اشکالی ندارد. البته بعضی نیز از لنز برای جایگزینی عینک استفاده می کنند، اما در هر حال لنز رنگی چشمی استفاده های بیشتری دارد.

با لنز رنگی معتبر از چشم زیباتون محافظت کنید

تطبیق دادن رنگ لنز با رنگ موها

مثل عکس فتوشاپ خودتون باشید

معرفی 2 برند معتبر در زمینه انواع لنز رنگی

دوست گرامی، نگهداری از لنز بعد از خرید خیلی مهمه

محصولات متنوع و انواع لنز رنگی در فروشگاه دیدآور

 

با لنز رنگی معتبر از چشم زیباتون محافظت کنید

آیا می دانید اگر لنز رنگی از مکان نامعتبر بخرید، چه اتفاقاتی در انتظار شما خواهد بود؟ بیماری هایی مانند زخم قرنیه، عفونت، واکنش های آلرژیک و دیگر مواردی که می تواند به کاهش دید شما منجر شود.

گرچه بعضی حاضر هستند تا برای یک شب خوشگل بودن و داشتن چشم رنگی، از هر جایی خرید کنند. اما شما این کار را تکرار نکنید. اعتبار فروشگاهی که در حال خرید کردن هستید، خیلی اهمیت دارد.

گاهی انواع لنز رنگی دیده شده در فیلم ها و شبکه های اجتماعی اشخاص را سخت به خود جذب می کند. باید خیلی مواظب باشید. چرا که از دست دادن بینایی و به دست آوردن دوباره آن تقریبا امکان پذیر نیست. به تبلیغاتی که در فیلم های سینمایی می بینید نیز دقیق شوید.

چرا که صرف تقلید کورکورانه از آن ها می تواند خطرساز باشد. استفاده دیگری که از لنزها می بینیم برای افرادی هست که چشم شان نسبت به آفتاب بسیار حساس است و مجبورند لنز بگذارند تا چشم شان محافظت شود.

 

تطبیق دادن رنگ لنز با رنگ موها

افراد خوش ایده معمولا همه چیز را ست می پوشند. موهای شما چه رنگی است؟ پوست صورت شما چه حالتی دارد؟ بهتر است انواع لنز رنگی متناسب با رنگ موهای خود بخرید. مثلا برای موهای مشکلی، لنزهایی با رنگ قهوه ای، آبی تیره، سبز تیره و خاکستری بیشتر استفاده می شود.

البته بعضی هم رنگ وسایل خود را مستقیما با رنگ وسایل بازیگران معروف تنظیم می کنند اما باید دید این رنگ مناسب شما هست یا نه؟ اصطلاحا به شما می آید؟ این تطبیق به میزان زیادی اهمیت دارد. اگر در انتخاب رنگ لنز دقت نکنید، بعدا ممکن است کلا از خرید لنز پشیمان باشید.

 

مثل عکس فتوشاپ خودتون باشید

تا حالا شده در فتوشاپ و دیگر نرم افزارهای تغییر چهره و عکس، عکس خود را با چشمان رنگی تجربه کرده باشید؟ یکی از راه های فهمیدن اینکه چه لنزی برای شما مناسب است و زیباتر می کند، استفاده از همین نرم افزار است.

عکس خود را در فتوشاپ بیندازید و با دیگر چشمان دیگری مقایسه کنید. خواهید فهمید کدام لنز به پوست صورت شما بیشتر می آید. این کار ذوق و ایده ناب شما را لازم دارد، پس یکبار امتحان نمائید.

خبر خوب این است که فروشگاه اینترنتی دیدآور این امکان را برای شما در مشاهده محصولات از بین انواع لنز رنگی فراهم کرده تا عکس قبل و بعد را روی چشم مدل مشاهده و لنزتان را به راحتی انتخاب کنید.

 

معرفی 2 برند معتبر در زمینه انواع لنز رنگی

حتما ترجیح می دهید برندهای معتبر معرفی کنیم. دو برند که ما به شما معرفی میکنیم ، twinkle و queen هستند.

لنز twinkle، با مواد اولیه آمریکایی محصول کره جنوبی با رنگ آبی خاص هست که طرفداران بسیاری دارد و لنز queen نیز رنگ های مختلفی را شامل می شود.

 

دوست گرامی، نگهداری از لنز بعد از خرید خیلی مهمه

بعد از خرید لنز رنگی تازه اول ماجرا آغاز می شود. باید بتوانید از آن ها به خوبی مراقبت کنید تا از هرگونه عفونت مصون باشد. وسایل نگهداری و شست و شوی لنزها مخصوص می باشد.

به هیچ وجه لنزتون رو با آب معمولی یا مواد شستشوی نامناسب و مضر برای لنز همانند سرم های نمکی (نرمال سالین)، شامپو های بچه و … نشویید و فقط از مایع شستشو و نگهدارنده مخصوص لنزهای چشمی ترجیحا با برندی که با آن راحت هستین نگهداری کرده و شستشو دهید.

مورد دیگری که اهمیت دارد این است که حتما قبل از خرید لنز رنگی خودتان تاریخ مصرف آن را چک کنید، زیرا استفاده از لنز تاریخ مصرف گذشته خطر عفونت چشم را به دنبال دارد.

حتی اگر پول زیادی برای لنز خودتان پرداخت کرده اید باید بدانید که لنزهای سالیانه داری عمری به مدت یکسال هستند. ممکن است حیف تان بیاید که لنزتان را دور بیندازید ولی باید مواظب چشمان خود باشید و هنگامی که عمر لنز به پایان رسید آن را دور بیاندازید.

بهترین پیشنهاد ما برایتان این است: هنگامی که لنز خودتان را تهیه می کنید، در یک سررسید یا تقویم تاریخ خرید لنز را یادداشت کنید تا بدانید چه زمانی لنز را خریده اید. سپس هنگام رسیدن موعد در سال بعد، آن را دور انداخته و با یک لنز جدید جایگزین کنید.

 

محصولات متنوع و انواع لنز رنگی در فروشگاه دیدآور

چندین محصول در فروشگاه برای شما علاقه مندان بسته به نیاز شما قرار داده شده است.

1- لنزهای طبی نمره دار

2- لنزهای آستیگمات

3- انواع لنز رنگی طبی

4- لوازم جانبی

5- عدسی عینک

6- مایع لنز

تصمیم خود را گرفتید کدام لنز را انتخاب کنید؟ فروشگاه ما تمام تلاش خود را انجام می دهد تا محصولات باکیفیت برای انواع لنز رنگی در اختیار شما عزیزان قرار دهد. هر سوالی داشتید با پشتیبانی در میان بگذارید.