مقایسه

لنز فصلی بهتر است یا سالانه ؟ در این مقاله بخوانید

لنز سالیانه با لنز فصلی چه تفاوتی دارد

لنز فصلی بهتر است یا سالانه ؟ در این مقاله بخوانید تا بتوانید مقایسه کنید مقدار اکسیژن رسانی و میزان عمر مفید کدام یک بهتر است. این مقایسه به خرید شما کمک می کند.

با دیدآور همه چیز را جدید ببینید و دنیای پیرامون خود را تغییر دهید.

مطالب قبلی سایت را حتما خوانده اید که این مقاله جدید را هم باز کرده اید.

اتفاقا بهتر است گستره اطلاعات خود را افزایش دهید تا انتخاب لنز بهتری داشته باشید.

هنگام خرید لنز برای افراد این سوال پیش می آید که خرید خود را برای یک فصل انجام دهند ویا یک سال؟! به عبارت ساده تر می پرسند که لنز فصلی بهتر است یا سالانه ؟ این موضوع اهمیت بالایی دارد چرا که انواع مختلف لنزها برای استفاده فصلی یا سالیانه دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند و شما باید ببینید دقیقا چه چیزی لازم دارید و متناسب با نیاز خود خرید کنید.

شاید جالب باشد بدانید لنزهای چشمی نرم از لحاظ به کار رفتن فناوری و مواد سازنده چندین بار مورد آزمایش قرار گرفته اند. پس قدمت و اعتبار بیشتری دارند. امروزه لنزهای نرم بیشتر از هیدروژل یا هیدروژل سیلیکون ساخته می شوند. با اینکه لنزهای سخت دوام بیشتری دارند اما لنزهای نرم مشهورتر و پر استفاده تر هستند. حتما می پرسید چرا؟!

دلیل آن این است که لنزهای نرم درست مثل اسمی که دارند انعطاف پذیر هستند و برای استفاده کردن راحت ترند. البته هر لنزی مورد استفاده و مخاطبین خود را دارد چرا که هر کدام یک ویژگی و مزیت را ارایه می دهند.

از این قسمت بگذریم چرا که در مقاله های قبل اشاره کرده ایم. اما شما باید حتما این موارد را بدانید چرا که در تصمیم گیری تاثیر دارد. شاید شما ترجیح دهید همیشه یک نوع ثابت داشته باشید اما لزوما این خوب نیست. شاید هم بهتر بدانید مدام لنز خود را تغییر دهید و یک مورد جدید بخرید. اینکه لنز فصلی بهتر است یا سالانه ؟ موضوع مقاله ما شده است. اما به طور خلاصه می گوییم که لنزهای هیدروژلی همان لنزهای سالانه و لنزهای سیلیکون هیدروژلی فصلی هستند. پس تا پایان بخوانید که بدانید لنز فصلی بهتر است یا سالانه :

از لحاظ طول عمر لنز فصلی بهتر است یا سالانه ؟!

طرفداران لنز هیدروژلی یا همان سالیانه بدانند

طرفداران لنز سیلیکون هیدروژلی یا همان فصلی بدانند

از لحاظ طول عمر لنز فصلی بهتر است یا سالانه ؟!

البته جواب این سوال به میزان زیادی به خودتان بستگی دارد. اینکه استفاده شما از لنزها طبی و برای رفع مشکل بینایی هست ویا زیباتر شدن مطمئنا در انتخاب تفاوت ایجاد می کند.

اگر شما لنز را جایگزین عینک کرده باشید شاید بخواهید همیشه از لنز استفاده کنید. و اگر لنز برای شما صرفا استفاده زببایی برای تءاتر و بازیگری و مراسم جشن و عروسی دارد شاید لنز فصلی بیشتر به کار شما بیاید. البته افرادی که روحیه تنوع طلبی دارند و ترجیح می دهند از جدیدترین فناوری های لنز روز استفاده کنند نیز ممکن است لنز فصلی را ترجیح دهند.

اگر شما مدل هستید ویا یک بازاریاب و بازیگر که از جدیدترین فناوری های روز استفاده می کند و جلوه ای که در چشم ها می درخشد برایش اهمیت دارد پس احتمالا لنزهای فصلی را بیشتر استفاده خواهید کرد.

احتمالا می خواهید هر بار که روی صحنه ظاهر می شوید با یک دید جدید شما را ببینند.

برای این مورد که لنز فصلی بهتر است یا سالانه خیلی خوب است با کارشناسان دیدآور در میان بگذارید.

 

طرفداران لنز هیدروژلی یا همان سالیانه بدانند

لنزهای سالیانه هیدروژلی که با موادی بنام Hema ساخته شده اند به دلیل اینکه منافذ باز زیادی ندارند طول عمر بیشتری دارند و برای کسانی که استفاده های بلند مدت دارند و دفعات گذاشتن لنزشان طولانی است و حتی هر چند وقت یکبار لنز می گذارند مناسب است.

از دیگر خصوصیات لنز هیدروژلی که در مقایسه لنز فصلی بهتر است یا سالانه ؟ استفاده می شود می توان گفت کسانی که خیلی استفاده می کنند می دانند اگر لنز هیدروژلی خشک شود سفت خواهد شد و استفاده از آن سخت می شود. برای حل این مشکل و نرم شدن لنز باید هیدراته شود تا قدرت انعطاف پذیری آن برگردد.

این لنزها به شکل پیش فرض قدرت آب رسانی بالایی دارند. پس با مقداری هیدراته شدن به حالت اولیه و طبیعی خود بر می گردند. گرچه به مرور زمان و در اثر سایش دچار کمبود آب می شوند. با همه این ها اگر چشمان خشکی دارید به میزان زیادی لنز نرم برای شما بهتر خواهد بود.

همچنین لنزهای نرم ممکن است رسوبات پروتئینی جذب کنند. که راه حل آن مالش شست و شو و حتی برنامه زمان بندی برای جایگزینی می باشد. موضوع دیگری که سبب می شود طرفداران لنز نرم افزایش پیدا کنند قیمت مناسب آن ها نسبت به دیگر لنزها می باشد.

 

طرفداران لنز سیلیکون هیدروژلی یا همان فصلی بدانند

همچنین همه لنز های فصلی با هر نوع برندی دارای عمر مفید ۳۰ روزه هستند و اکسیژن بیشتری از خود عبور می دهند و قطر بسیار نازکی داشته و سبک هستند. این نوع لنزها برای افرادی مناسب هستند که مداوم لنز می گذارند و در ساعات مکرر و پشت سر هم لنز را استفاده می کنند. البته بعضی افراد به دلیل عبور اکسیژن بالای آن ها با لنز های طبی فصلی خود می خوابند که این کار اکیدا توسط چشم پزشکان ممنوع شده است. درست است که ضخامت آن ها بسیار کم و عبور اکسیژن شان زیاد و آب رسانی بالایی دارند اما در عین حال هیچ گاه با این نوع لنز ها نباید خوابید.

مقدار اکسیژن رسانی این لنزها ۵ برابر بیشتر از لنزهای هیدروژلی است که یک مزیت مهم محسوب می شود. با همه این ها قیمت این لنزها بیشتر از دیگر انواع لنز است و برای چشم های حساس مناسب نیست.

تیم دیدآور تلاش می کند تا با ارائه محصولات باکیفیت پاسخگوی نیاز شما مشتریان گرامی باشد. اگر هنوز ابهامی در مورد اینکه لنز فصلی بهتر است یا سالانه دارید می توانید با شماره های سایت تماس بگیرید.

نظر شما چیست؟ لنز فصلی بهتر است یا سالانه ؟

لنز فصلی بهتر است یا سالانه

لنز فصلی بهتر است یا سالانه